Language switcher

Müşterilerimiz

Kurumsal itibarınızı yönetirken; hedef kitlelerinizle olan iletişim süreçlerine somut çözümler sağlıyoruz.

ESTEWORLD

15 yıldır sağlık sektöründe faaliyet gösteren Esteworld Plastik Cerrahi ve Sağlık Grubu, özellikle saç ekimi, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında uzmanlığıyla biliniyor. Uygulamalarında uluslararası standartlarındaki teknolojisi ve uzman kadrosu ile tanınan Esteworld, dünyanın farklı coğrafyalarından hasta kabulü sağlıyor.

MESAN

1979 yılından beri faaliyet gösteren, Türkiye’de Pazar lideri, küresel pazarlarda marka haline gelmiş köklü bir kuruluş olan MESAN KİLİT A.Ş., endüstriyel kilit, menteşe ve diğer kilit aksesuarlarını üretiyor. 2014 yılı başlangıcı itibarıyla İngiltere orijinli Essentra plc. grubunun Components bölümü şirketleri arasına katılan MESAN KİLİT A.Ş.,  sahip olduğu kalite belgeleri, deneyimli kadrosu, ileri teknolojisi, mühendislik alt yapısı ve ”Üstün Kalite ve Sürekli Yenilik” sloganı ile Türkiye’de ve dünyada sektörünün en önemli markalarından biri olmuştur.

CAREEM

Körfez Bölgesi başta olmak üzere Pakistan, Türkiye gibi ülkelerde faaliyet gösteren Dubai merkezli Careem,  1 milyar doları aşan değeriyle bölgedeki ilk ve tek “unicorn” yatırımı olarak biliniyor. Dünyanın en hızlı büyüyen araç çağırma uygulamalarından biri olan Careem, faaliyet gösterdiği 15 ülkede 1 milyondan fazla kaptanıyla 33 milyonu aşan kullanıcıya hizmet veriyor.

ASD AMBALAJ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

Türkiye’deki önemli ambalaj sanayicilerini bünyesinde bir araya getirerek 200’den fazla firma üyesiyle Ambalaj Sanayicileri Derneği,  ambalaj sektörünün ülkemizde mevcut her dalında faaliyet gösteriyor. Sağlıklı ve sürdürülebilir büyüme için; sektörde kavuşturucu ve bağlayıcı olmak, sektör gerçeklerini anlamak ve anlatmak misyonlarıyla yola çıkan Ambalaj Sanayicileri Derneği, 1992’den bu yana sektörde çalışmalarını sürdürüyor.

Turkish Steel

Türk çelik sektörünü dünyaya tanıtmayı ve pazar payını artırmayı birincil hedef olarak belirleyen Çelik İhracatçıları Birliği, ürünlerin ithalatçı ülkelerin ihtiyacına uygun çeşit ve kalitede ürünler haline getirilmesini sağlamak, ihracatçıların yurtiçi ve yurtdışında karşılaştıkları sorunları çözmek amacıyla üyelerine hizmet veriyor. Türk çelik sektörünün ihracat potansiyelini artırmak ve küresel düzeyde sürdürülebilir bir rekabet gücü elde etmek hedefinde olan Çelik İhracatçıları Birliği, 2005’ten beri sektörde faaliyet gösteriyor.

İTHİB

4000’in üzerinde üyesiyle Türkiye’de tekstil ihracatçısını temsil eden öncü bir kurum olan İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği, tekstil endüstrisinin menfaatleri doğrultusunda üyelerini temsil etmek ve Türk tekstil ihracatının sürdürülebilir kalkınmasını teşvik etmek amacını taşıyor. Ülke genelinde faaliyet gösteren İTHİB üyeleri, iplik, kumaş, ev tekstili, endüstriyel/teknik kumaş ve aksesuarları gibi her çeşit tekstil ürününün üretimini ve ihracatını yapıyor.

Dünyada 80 ülkede 5.000’i aşkın çalışanı ve 13 Milyar USD prim hacmi ile en büyük uluslararası sigorta brokerlik şirketlerinden olan Howden Grup, sigorta sektöründe çok geniş bir vizyon ile hizmet verme imkanına sahip. 100’den fazla çalışanı, 1000’den fazla kurumsal ve 150.000’in üzerinde bireysel müşteriye sigorta ve reasürans konularında uzmanlık sunan Howden Grup, konularında uzman çalışanlarıyla Türkiye’de; İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da bulunan ofisleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

İDMİB İstanbul Deri Mamülleri İhracatçıları Birliği

1988 yılında kurulan İDMİB, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği bünyesinde faaliyet gösteren dört ihracatçılar birliğinden biri. Öncelikli hedefi Türkiye’nin deri ve deri ürünleri ihracat kapasitesinin yükseltilmesi ve Türk deri sektörünü dünya çapında tanıtmak olan İDMİB’in çoğunlukla İstanbul ve çevresinde yerleşik 1500’den fazla kayıtlı üye firması bulunuyor. Yaklaşık 1,5 milyar dolardan fazla ihracat hacmi olan Türk deri ve deri mamulleri sektörü ihracatının yarısından fazlası İDMİB üyeleri tarafından yapılıyor.

SARTEN

Metal ambalaj üretimiyle sektöre 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında adım atan SARTEN, şu anda metal ve plastik ambalaj sektöründe pazar ve teknoloji lideridir. Yurtiçinde 15 ve yurtdışında 3 olmak üzere toplam 18 fabrikası ile Türkiye ekonomisine katkı sağlayan SARTEN’in  ürün portföyünde metal ambalajlar, kavanoz kapakları ve plastik ürünler yer alıyor.

İDDMİB

Alüminyum, bakır, mutfak eşyaları, endüstriyel mutfak, yapı malzemeleri, bağlantı elemanları kilitler ve el aletleri, döküm, kaynak ve ambalaj olmak üzere 9 ayrı alt sektörün çatı birliği konumunda olan İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB), 6 binin üzerinde üyeye sahip. Bu alt sektörlerle ilgili fuarlar, AR-GE proje pazarı, pazar araştırmaları gibi birçok faaliyet sürdüren İDDMİB, ihracat değerlerini de artırmak adına birçok çalışma yapıyor.

TTTSD Türkiye Tekstil Terbiye Sanayicileri Derneği

Tekstil Terbiye işlemlerini meslek haline getirmiş olan gerçek ve tüzel kişilerin bu sanayi kolunu tekstil üretimindeki etkin rolüne kavuşturmayı amaçlayan Türkiye Tekstil Terbiye Sanayicileri Derneği (TTTSD),  kuruluşların birbirlerine dayanışma ve güven duyacağı ortamı hazırlayarak bu sanayinin gelişmesine hizmet ediyor. Yurt içinde ve yurt dışında, Terbiye sanayi ile ilgili gelişmeleri takip eden, inceleyen ve toplantılara katılan TTTSD, sektörde yaşanan bütün gelişmelerden üyelerini de haberdar ediyor.

Rosenberg Parker Surety

1944 yılında kurulan ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Türkiye’de güvence konusunda uzmanlaşmış ofisleri olan 3. nesil aileye ait uluslararası bir broker şirketi olan Rosenberg&Parker, çok çeşitli sigorta ürünleri hakkında temel düzeyde bilgiye sahip olmak yerine odaklandıkları kefalet ve bina tamamlama sigortası üzerine ve kendi faaliyet gösterdikleri ülkelerin Fortune 100 şirketlerini içeren müşteri portföyüne sahip. Türkiye’de yerleşik müteahhitlere ve geliştiricilere verilen aracılık hizmetleri ile birlikte Rosenberg & Parker, Türkiye’deki sigorta güvencesi uygulamaları için danışmanlık kapasitesinde çeşitli sigorta şirketleriyle de çalışıyor.

Uluslararası İşbirliği Platformu (UİP)

Küresel gündemin şekillenmesinde rol oynamak için politika, işletme, eğitim, sanat, medya, hayırseverlik, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, sosyal arenadaki karar vericiler ve liderler arasında tartışma platformu görevi gören UİP, sonuca dayalı diyaloglar oluşturarak çok sayıda kamu ve özel ortaklığı teşvik ediyor. Ekonomi, politika ve diplomaside uluslararası alanda önemli başarılar elde etmiş Uluslararası İşbirliği Platformu (UİP), bölgesel yatırımcıları, girişimcileri ve politikacıları bir araya getirerek Türkiye’nin bölgesel ekonomisinin ve ticaret diplomasisinin yürütülmesine katkıda bulunuyor.

Tektaş Mühendislik

30 yılı aşan mühendislik geçmişi ile projeye özgü, mühendislik çözüm ve uygulamalarıyla hizmet veren Tektaş Mühendislik, geçmiş yıllardan sahip olduğu deneyimler doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri takip ederek, yurtiçi ve yurt dışında özgün projeler içerisinde, uzman kadrosu ile yer alıyor. Kentsel Dönüşüm kapsamında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Türkiye Genelinde Yetkili Kuruluşu olan Tektaş Mühendislik, 6306 sayılı afet riski altındaki alanların  dönüştürülmesi  kanunu kapsamında kentsel dönüşüm danışmanlığı hizmeti veriyor.

MSÇ MAMET MADENCİLİK

Enerji, Maden, Mermer, İnşaat ve Turizm sektöründe hizmet veren Çevik Group’un bünyesinde bulunan Mamet Madencilik’in, ana faaliyet konusu maden ve mermerdir. Şirket bünyesinde ve iştiraklerle beraber 1.000 civarında personel, yüzlerce iş makinası ile maden işletmelerinde 1990 yılından bu yana üretim yapan Mamet Madencilik’in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Selçuk Çevik’tir.

AMADEUS

Havayollarının ve havaalanlarının, otellerin ve demiryollarının, arama motorlarının, seyahat acentelerinin, tur operatörlerinin ve diğer seyahat oyuncularının faaliyetlerini yürütmelerine ve seyahat deneyimini, yılda milyarlarca kez tüm dünyada kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak kritik çözümler üreten Amadeus, iyi ve değerli yolculuklar için müşterilerle ve ortaklarla birlikte çalışıyor. Daha iyi bir seyahat geleceği oluşturmak için endüstriyi ileriye götürmek amacında olan Amadeus, 30 yılı aşkın süredir ulaşım ve turizm sektörlerinde hizmet veriyor.

TECDE GROUP

1880 yılında başladığı ticaret hayatına bugün Bağlantı Elemanları ve Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Tecde Group, yaklaşık 800 kişiye istihdam sağlayan 9 şirketi ile yoluna devam ediyor. Tecdelioğlu ailesinin 3. nesil fertleri tarafından yönetilen Tecde Group, ilkeleri ve prensipleri dahilinde sektörlerinin yerel ve global lideri olmayı hedefliyor.