Language switcher

Kenan Kaffar: 5N1PR’da müşteri ve medya sinerjisini yaratıyoruz

Kenan Kaffar, 5N1PR’ın profesyonel ekibi ile firma ve markaların medya ile doğru ve kalıcı etkileşimlerini sağladığını; hedefe yönelik güçlü sonuçlara ulaştıklarını söyledi.

5N1PR İletişim Danışmanlığı Genel Koordinatörü Kenan Kaffar, konusunda uzman ekibiyle adeta şirketlerin rotalarını çizdiklerini ve hedef kitle nezdinde farkındalıklarını artırdıklarını söyledi.

Kurumsal iletişim birimleri olmayan birçok firmayı medya ile buluşturan ve markalaşmaları yolunda en büyük destekçisi olan 5N1PR İletişim Danışmanlığı yoluna emin adımlarla devam ediyor. Aralarında Sivil Toplum Kuruluşları (STK), bilişim, turizm, inşaat, gıda ve perakende, lojistik gibi sektörlerin öncü markalarına sonuç odaklı iletişim danışmanlığı hizmeti verdiklerini ifade eden 5N1PR İletişim Danışmanlığı Genel Koordinatörü Kenan Kaffar, “Müşterilerimizin kurumsal itibarlarını yönetirken; hedef kitleleriyle olan iletişim süreçlerinin amaçlarıyla tutarlı olmasını sağlıyor; bu süreçlere somut çözümler, konuya özel yaklaşımlar ve ölçülebilir sonuçlar sunuyoruz” dedi.

KENAN KAFFAR: “5N1PR’DA MÜŞTERİ VE MEDYA SİNERJİSİNİ YARATIYORUZ”

5N1PR‘ın çalışmaları hakkında bilgi veren Kenan Kaffar, konusunda uzman, dinamik ve genç çalışma arkadaşlarıyla, tecrübe ve bilgi birikimlerini müşterileriyle paylaştıklarını, medya ve müşterileri arasında köprü kurarak, PR, müşteri ve medya sinerjisi yaratıklarını kaydetti. Genel Koordinatör Kaffar, müşterilerinin medya iletişim stratejilerini, medyada uzun yıllardır kurdukları sağlıklı ilişki yönetimi çerçevesinde uyguladıklarını kaydetti.

Hizmet verdikleri müşteri kitlelerini her geçen gün çeşitlendirerek artırdıklarını ifade eden deneyimli PR’cı Kenan Kaffar, “Ekonomik, sosyal ve siyasal gelişmelerden, teknolojideki değişimlerden, dijital ve mobil dünyadaki yeniliklere, sosyal yaşam trendlerinden, sanat akımlarına, moda ve özellikle spor gündemine kadar dünyayı ve Türkiye’yi yakından izliyoruz. Mesajlarımızı olumlu yönde ve doğru zamanda, doğru yöntemle, doğru kanallarda konumlandırıyoruz” diye konuştu.

“5N1PR EKİBİ OLARAK HEDEF KİTLE İÇİN FARKINDALIK SAĞLIYORUZ”

İş ortaklarının kimliğini ve ihtiyaçlarını karşılıklı analiz edip, iletişim yaklaşımlarını belirledikten sonra uzun soluklu bir süreç için yola çıktıklarını söyleyen Kenan Kaffar, “İş ortağımızı, medya aracılığıyla tanıtarak, kurumsal itibarını oluşturuyoruz. Hedef kitle nezdinde farkındalık sağlıyoruz. Medya temsilcileriyle sürdürebilir ilişkiler kurarak ve mesajlarımızı doğru zamanda ve doğru mecralarla paylaşmaya öncelik veriyoruz.” dedi.

Tagged with: